góra dół

 • WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE

  WIZUALIZACJE ARCHITEKTONICZNE

  Wizualizacje komputerowe do celów marketingowych – dla inwestorów, agencji nieruchomości, agencji reklamowych - do promocji i kreacji wizerunku Inwestycji. Wykorzystywane w materiałach promocyjnych, reklamach, drukach, folderach, stronach internetowych, reklamach wielkoformatowych i innych. Pomocne w kontaktach inwestora z władzami urbanistycznymi, niezbędne dla kontaktu z klientem docelowym.

 • WIZUALIZACJE  WNĘTRZA

  WIZUALIZACJE WNĘTRZ

  Wizualizacje komputerowe ilustrujące koncepcję architektoniczną, dobór materiałów wykończeniowych, kolorystykę, nastrój, czy relacje przestrzenne - pomocne w kontaktach z Klientem.

 • ILUSTRACJE ARCHITEKTONICZNE

  ILUSTRACJE ARCHITEKTONICZNE

  Ilustracje architektoniczne wykonywane mieszanymi technikami artystycznymi – architektura aerografem , zieleń i otoczenie malowane. Dla koneserów - zleceniodawców ceniących wartość artystycznej "ręcznej" pracy, oczekujących oryginalnej i niepowtarzalnej artystycznej kreacji. Ten rodzaj wizualizacji jest szczególnie dedykowany dla wyjątkowych i prestiżowych przedsięwzięć, do promocji i prezentacji wizerunku inwestycji w sposób podkreślający rangę obiektu.

 • FOTOMONTAŻ - URBANISTYKA

  FOTOMONTAŻE URBANISTYCZNE

  Montaże komputerowych wizualizacji projektowanych inwestycji w lotnicze zdjęcia terenu.

 • FOTOMONTAŻ - ARCHITEKTURA

  FOTOMOTAŻE ARCHITEKTONICZNE

  Montaże komputerowych wizualizacji projektowanych inwestycji w fotografie terenu - zarówno dla inwestorów jak i projektantów - pomocne w kontaktach z inwestorem i władzami urbanistycznymi, jak również do marketingu.

 • DO PROJEKTU - URBANISTYKA

  WIZUALIZACJE DO PROJEKTU – URBANISTYKA

  Robocze wizualizacje komputerowe ilustrujące urbanistyczną koncepcję przestrzenną – pomocne w kontaktach projektanta z inwestorem i władzami urbanistycznymi. Realizowane na podstawie rysunków 2d dostarczonych przez projektanta, również w oparciu o zaadoptowane modele 3d stworzone w różnych aplikacjach.

 • DO PROJEKTU - ARCHITEKTURA

  WIZUALIZACJE DO PROJEKTU - ARCHITEKTURA

  Robocze wizualizacje komputerowe ilustrujące koncepcję przestrzenną i architektoniczną – pomocne w kontaktach z Inwestorem i władzami urbanistycznymi. Realizowane na podstawie rysunków 2d dostarczonych przez projektanta, również w oparciu o zaadoptowane modele 3d stworzone w różnych aplikacjach.